Damian Lisiewski - Różaneczniki w Łazienkach Królewskich
Opis
Wiosna w Łazienkach Królewskich nie ma sobie równych. Damian Lisiewski przedstawia warszawski krajobraz z punktu widzenia flory i fauny. Wrzosowate różaneczniki otwierają perspektywę, w której znalazła się para łabędzi wraz z kilkoma młodymi. W tle Pałac na Wyspie, który zestraja naturalne sceny z kunsztem ludzkiego rzemiosła.
Inkografia "Różaneczniki w Łazienkach Królewskich" Damiana Lisiewskiego powstała w zamkniętej edycji limitowanej na 50 egzemplarzy. Każda grafika posiada odręczną sygnaturę artysty wraz z nadanym jej unikatowym numerem edycji.
Damian Lisiewski (ur. 1992) — polski artysta malarz, absolwent grafiki na ASP w Katowicach. Interesuje go społeczny wymiar kultury i sztuki. Indywidualny styl wypracował na przecięciu realizmu, ekspresjonizmu i abstrakcji. Jego obrazy znajdują się w polskich, szwajcarskich, niemieckich i brytyjskich zbiorach prywatnych. Mieszka i pracuje w Warszawie.
Specyfikacje
| Technika graficzna | Inkografia |
| Tematyka | Świat Zwierząt |
| Orientacja | Pionowa |
| Wielokolorowy | Tak |
| Różowy | Nie |
| Neutralny | Nie |
| Pomarańczowy | Nie |
| Biały | Nie |
| Czarny | Nie |
| Szary | Nie |
| Brązowy | Nie |
| Zielony | Nie |
| Żółty | Nie |
| Czerwony | Nie |
| Niebieski | Nie |
Obiekty powiązane


