Certyfikat autentyczności
"Certyfikat
 
 

Certyfikat autentyczności jest dokumentem w formie papierowej potwierdzającym oryginalny podpis artysty oraz pochodzenie limitowanej pracy. Jego posiadanie jest równoznaczne z gwarancja zakupu autentycznego dzieła.

Każda z zakupionych w DESA Modern prac, powstała w limitowanym nakładzie i posiada przypisany do niej numer edycji, który musi być tożsamy z numerem zamieszczonym na certyfikacie. Wszyscy artyści reprezentowani przez DESA Modern cieszą się ogromną sławą na rynku sztuki. Zatem powyższy dokument, obok samej pracy, okaże się kluczowy w przypadku Państwa dalszych ruchów inwestycyjnych na rynku wtórnym.  

DESA Modern poświadcza pochodzenie i unikalność wszystkich oferowanych produktów. Do każdego obiektu dołączany jest jeden z certyfikatów autentyczności zawierający co najmniej następujące informacje o obiekcie: - nazwa obiektu; - tytuł pracy, na podstawie której został stworzony; - unikalny numer seryjny. Dodatkowo, każdy certyfikat opatrzony jest hologramem DESA MODERN oraz podpisem poświadczającym jego pochodzenie.

 


 

 

 

Oryginalny pomysł na prezent ze sztuką

 

 

Do każdego upominku zakupionego w DESA Modern, który powstał z dzieła lub fragmentu dzieła artystów współpracujących z DESA Modern, otrzymają Państwo odręcznie wypisany certyfikat autentyczności, który jest gwarancją wytworzenia upominku za zgodą autora oraz otrzymania jednej ze 100 sztuk limitowanej edycji na cały świat. Ów certyfikat posiadać będzie podpis osoby wystawiającej oraz hologram z logotypem DESA Modern. 

 


 

.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium