Certyfikat autentyczności


DESA Modern poświadcza pochodzenie i unikalność wszystkich oferowanych produktów. Do każdego obiektu dołączany jest jeden z certyfikatów autentyczności zawierający co najmniej następujące informacje o obiekcie: - nazwa obiektu; - tytuł pracy, na podstawie której został stworzony; - unikalny numer seryjny. Dodatkowo, każdy certyfikat opatrzony jest hologramem DESA Modern oraz podpisem poświadczającym jego pochodzenie.

Zakup obiektu sygnowanego marką DESA Modern, do którego nie jest dołączony żaden z zamieszczonych tu certyfikatów, powinien wzbudzić podejrzenia kupującego. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania tego typu przypadków Zespołowi DESA Modern, abyśmy mogli ustrzec naszych Klientów przed ewentualnym fałszerstwem i pomóc poświadczyć autentyczność każdego z unikalnych obiektów z naszej oferty. Zachowaj certyfikat swojego obiektu w bezpiecznym miejscu i koniecznie dodaj go do Rejestru w swoim panelu Klienta, abyśmy mogli poprawnie zidentyfikować unikalność obiektu będącego w Twoim posiadaniu i zapisywać jego historię.

Jeśli otrzymali Państwo obraz z DESA Modern w prezencie - poproście o przekazanie przypisanego do niego certyfikatu autentyczności!


Do każdej, zakupionej w DESA Modern inkografii, otrzymają Państwo certyfikat autentyczności, który jest gwarancją pochodzenia pracy, oryginalnego podpisu artysty, użycia najwyższej jakości materiałów oraz limitowanej ilości danej pracy.


Do każdej, zakupionej w DESA Modern, serigrafii Jerzego Nowosielskiego, otrzymają Państwo certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Nowosielskich, co daje Państwu gwarancję zakupu autentycznego dzieła Mistrza, wykonanego w technice sitodruku oraz limitowanej edycji.


Do każdego upominku zakupionego w DESA Modern, który powstał z dzieła lub fragmentu dzieła Artystów współpracujących z DESA Modern, otrzymają Państwo certyfikat autentyczności, który jest gwarancją wytworzenia upominku za zgodą autora oraz otrzymania jednej ze 100 sztuk limitowanej edycji na cały świat.


Porozmawiaj z obsługą DESA