Oprawy

Do wybranej przez Państwa inkografii i serigrafii oferujemy możliwość dobrania ramy.  Dobrze dobrana i odpowiednio oprawiona inkografia ożywia i nadaje charakteru wnętrzu. Ramy, które oferujemy to: 

RAMA PRESTIGE

Jest to ręcznie wykonana rama o szerokości i głębokości listwy równej 3 cm, pokryta lakierem i wypolerowana do głębokiego połysku. Dzięki takiemu procesowi obróbki, na powierzchni nie widać łączeń.  

Ramy dostępne są w dwóch kolorach białym i czarnym z passe-partout bezkwasowym w kolorze białym. Wewnątrz montowana jest dodatkowo wkładka dystansująca, pokryta nakładanymi ręcznie płatkami imitującymi srebro lub złoto. Całość osłania szyba float o grubości 2 mm. 

Oprawę Prestige cechuje elegancja i najwyższa jakość wykonania, polecana jest przez naszych ekspertów, ponieważ w ramie Prestige inkografie wyglądają najbardziej okazale.

Rozmiar S: 42 - 50cm

Rozmiar M: 71 - 85cm

Biała rama Prestige ze złotą wkładką

Czarna rama Prestige ze złotą wkładką

PASSE-PARTOUT (wym. paspartu)

Pojęcie pochodzące z języka francuskiego określające kartonową ramkę, która służy do wyeksponowania i zwiększenia atrakcyjności, a także ochrony oprawianej pracy.

Passe-partout powinno być na tyle duże, aby obraz był otoczony szerokim tłem. Passe-partout może być dodatkowo oprawiane np. w ozdobną ramę, co jeszcze bardziej wpływa na walory estetyczne prezentowanego dzieła.

Rozmiar S: 36,5 - 44cm

Rozmiar M: 65,5 - 79,5cm

Passe-partout

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium